WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Team Leader Spedycji

Specjaliści
polecają
najlepsze
oferty pracy

ATERIMA WORK - Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243. Działamy w Polsce i za granicą, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność.

Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę. Aterima Europe Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Andrychów

Obowiązki:
  • Budowanie kilkuosobowego zespołu spedytorów i zarządzanie nim zgodnie z kulturą organizacyjną.
  • Kształtowanie motywującego środowiska pracy, zaangażowanie w rozwój pracowników oraz monitorowanie realizacji zadań.
  • Wyznaczanie i realizacja planów sprzedażowych w zakresie usług spedycyjnych.
  • Wypracowywanie długofalowej i skutecznej współpracy z Klientami i Kontrahentami.
  • Analiza i monitoring progresu pracy z poszczególnymi segmentami Klientów.
  • Udział w projektowaniu nowych rozwiązań, procesów, narzędzi optymalizujących pracę oraz efektywne ich wdrażanie.

Wymagania:
  • Posiadanie doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu zespołem w branży TSL.
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie minimum B2.
  • Posiadanie wykształcenia wyższego (mile widziane w zakresie logistyki, transportu lub zarządzania).
  • Umiejętność obsługi programu z pakietu MS Office.
  • Ukierunkowanie na wyniki i rozwój osobisty.
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku TSL.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  • Udział w ciekawych projektach.