WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Zastępca kierownika w markecie spożywczym

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Miejsce pracy: Piwniczna-Zdrój
Numer: StPr/22/1172
OBOWIĄZKI:
Praca w Piwnicznej-Zdroju. Zarządzanie personelem, towarowanie, obsługa kasy, obsługa komputera, nadzór nad pracownikami i mieniem. Mile widziane osoby z doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych, pracodawca zapewnia szkolenie wdrażające. Kontakt tel. 796165648
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Piwniczna-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego