WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Key Account Manager (fit-out)

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na polskim rynku fit-out, zajmującego się projektowaniem i aranżacją powierzchni biurowych i komercyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera. Nowa osoba wesprze zespół działu Business Development w pozyskiwaniu Klientów i budowaniu z nimi relacji, a także w osiąganiu założonych celów.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:
  • Wsparcie działu Business Development w dotarciu do potencjalnych Klientów
  • Budowanie partnerskich, długotrwałych relacji z Klientami
  • Analiza potrzeb Klienta, ocena biznesowa i proponowanie najkorzystniejszych rozwiązań
  • Wsparcie Klienta na każdym etapie i nadzorowanie jakości współpracy
  • Zamykanie transakcji sprzedażowych
  • Praca na indywidualny wynik oraz wynik zespołu
  • Dbanie o dobrą komunikację i jakość współpracy w zespole
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku nieruchomości biurowych lub komercyjnych – poparte sukcesami
  • Znajomość branży nieruchomości komercyjnych i biurowych
  • Mile widziane doświadczenie w budowaniu relacji z deweloperami, architektami z branży
  • Samodzielność
  • Proaktywna postawa
  • Wiedza techniczna dotycząca etapów realizacji inwestycji
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Szansa na rozwój i ugruntowanie doświadczenia u lidera branży fit -out
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy