WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik ds. produkcji piekarni/ ciastkarni

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Opalenica | Numer ref.: KDP/052/JGR

Oferta:

  • Miejsce pracy: Opalenica
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku
  • Bony zniżkowe do sieci sklepów spożywczych
  • Dodatki premiowe
  • Możliwość awansu na stanowisko dyrektorskie

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży piekarniczej
  • Znajomość procesów produkcyjnych piekarni/ ciastkarni
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość norm bezpieczeństwa żywności
  • Samodzielność, proaktywność

Zadania:

  • Koordynacja i nadzór nad pracą działu piekarni i ciastkarni
  • Kontrola przestrzegania procedur HACCP, BHP i ppoż.
  • Kontrola i zakup niezbędnych surowców, sprzętu i urządzeń
  • Kontakt z firmami serwisującymi maszyny
  • Rozliczanie technologiczne produkcji
  • Realizacja zamówień sklepów na pieczywo
  • Opracowywanie i omawianie z Zarządem planów realizacji produkcji
  • Sporządzanie wymaganej sprawozdawczości

Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 696 018 331.