WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Główne zadania:
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i mediów
  • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym
  • Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń, prowadzenie działań prewencyjnych
  • Planowanie i kontrola budżetów remontowych
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zewnętrznymi serwisami i podwykonawcami prac remontowych i naprawczych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechaniczny, elektryczny, automatyka)
  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale utrzymania ruchu
  • Umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań oraz organizowania czasu pracy
  • Otwartość na zmiany i wysoko rozwinięte zdolności przywódcze
  • Umiejętność planowania, delegowania i kontrolowania działań zespołu
  • Dyspozycyjność, elastyczność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Kandydatom oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Poczucie przynależności do stabilnej organizacji i pracę w przyjaznej atmosferze
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do karty Benefit i aktywności grupowych
  • Profity dla członków rodzin (konkursy dla dzieci, impreza Mikołajkowa dla dzieci)
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1000).”