WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik Magazynu

Ogłoszenie numer: 3566674, z dnia 2020-08-24

Firam WIGA wyspecjalizowana jest w obrocie warzyw i owoców. Aktualnie zatrudnimy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Czernichów

Opis stanowiska

  • nadzorowanie i koordynowanie pracy magazynowej/ zarządzanie zespołem
  • odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zamówień
  • identyfikacja problemów w procesie kompletacyjnym i organizacji pracy, opracowanie i wdrażanie usprawnień
  • kontrola stanów magazynowych
  • rozliczanie wykonanej pracy w systemie kompletacyjnym -magazynowym
  • optymalizacja czasu pracy i zasobów
  • współudział w pracach zespołu HACCP
  • nadzór nad parkiem maszynowym, rozwiązywanie problemów technicznych
  • dbanie o dyscyplinę pracy oraz mienie firmy
  • współpraca z innymi działami

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym, preferowane firmy z branży spożywczej
  • znajomość obsługi programów magazynowych lub chęć nauki w tym zakresie
  • biegła obsługa komputera
  • dyspozycyjność
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • znajomość procesów produkcyjnych
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności analitycznego i logicznego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie na podstawie umowy o pracę
  • system wynagrodzeń uzależniony od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • niezbędne narzędzia pracy