WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Lider Projektu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz | Numer ref.: LIP/037/AJA

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość poznania krajów Europy oraz Ameryki Północnej
  • Benefity: opieka medyczna, kursy językowe, dofinanowanie do studiów, karta MultiSport
  • Benefity dla Ciebie oraz Twoich bliskich: pikniki, wyprawki dla noworodków, dofinansowanie do urlopu

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - mile widziane
  • Doświadczenie w zarządzniu zespołem technicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- min. B2
  • Otwartość i dyspozycyjność do częstych i dłuższych wyjazdów zagranicznych - Europa oraz Ameryka Północna
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność oraz umiejętność dzielenia się wiedzą
  • Umiejętność budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania na stanowisku:

  • Planowanie i organizacja pracy podległego zespołu
  • Monitoring oraz koordynacja zadań na powierzonych obszarach
  • Zgłaszanie rozbieżności, awarii lub szkód do Kierownika Projektu
  • Identyfikacja ryzyka oraz wdrażanie akcji korygujących
  • Reagowanie na bieżące wyzwania występujące na projekcie
  • Szkolenie podległego zespołu w zakresie przygotowanie do realizacji zadań

Oferta dotyczy pracy stałej.