WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Mistrz serwisu samochodowego

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

W związku z otwarciem nowego Oddziału poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Koprki / Ożarów Mazowiecki
Główne zadania na stanowisku pracy:
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • Kierowanie pracami zespołu mechaników oraz nadzór nad jakością wykonanej pracy,
  • Nadzorowanie dokumentacji warsztatowej,
  • Wsparcie diagnostyki i napraw układów elektrycznych i mechanicznych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta,
  • Obsługi narzędzi diagnostycznych,
  • Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/ urządzeń.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie na w/w stanowisku,
  • Mile widziana znajomość pojazdów marki Mercedes-Benz,
  • Bardzo dobra znajomość diagnostyki samochodowej,
  • Rzetelność i uczciwość,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera,
  • Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw,
  • Inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji.
W zamian oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Możliwość dalszego rozwoju,
  • Pakiet socjalny,
  • Bezpłatną opiekę medyczną,
  • Pakiety sportowe,
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.