Kierownik Techniczny Zespołu / Technical Team Lead (Embedded)

Chcesz, aby Twoja praca miała znaczenie? W Enigma SOI zapewniamy bezpieczeństwo Państwu, Instytucji, Obywatelowi w formie sprzętowej i aplikacyjnej. Dołącz do nas na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław, Stargardzka

O projekcie:
realizujemy System Dozoru Elektronicznego na rynku polskim i zagranicznym. Jest to rozwiązanie sprzętowe w postaci obrączki noszonej na nodze skazanego pozwalające na odbywanie kary pozbawienia wolności poza zakładem karnym.

Słowa klucze: mikrokontrolery rodziny Cortex-M (TI, STM, NXP, Maxim), FreeRTOS, technologie radiowe ISM (TI, Semtech), SDE

Praca w systemie hybrydowym w biurze Wrocław, Stargardzka 11b.

Profil:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języków programowania C i/lub C++,
  • Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów, również w zakresie systemów czasu rzeczywistego,
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji oraz narzędziami pracy zespołowej,
  • Umiejętności miękkie oraz interpersonalne pozwalające na skuteczne zarządzanie podległym zespołem inżynierów,
  • Proaktywność – otwartość na wyszukiwanie i proponowanie rozwiązań, chęć pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej.
Mile widziane:
  • Umiejętność programowania systemowego Linux/Unix,
  • Znajomość języków skryptowych: Bash, Python,
  • Wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej.
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie podległym zespołem inżynierów,
  • Nadzór techniczny nad realizowanymi zadaniami,
  • Dbanie o wysoką jakość produktów oraz kodu źródłowego,
  • Uczestnictwo w projektowaniu architektury rozwiązań,
  • Uczestnictwo w tworzeniu dokumentacji projektowej,
  • Dbanie o terminową realizację powierzonych zespołowi projektów zgodnie ze wspólnie opracowanym harmonogramem pracy,
  • Udział w procesie testów, weryfikacji jakości urządzeń i ich walidacji,
  • Udział w procesach rekrutacji oraz selekcji pracowników.
Oferujemy:
  • Rozwój: jasno zdefiniowane cele stanowiska, praca przy autorskich produktach, code review, regularny feedback, możliwość udziału w kierunkowych szkoleniach, warsztatach branżowych, wsparcie doświadczonych osób,
  • Równowagę: bezpieczeństwo i stabilizację; umowę o pracę/ B2B, niekorporacyjna atmosfera, wydarzenia integracyjne, grupy sportowe,
  • Szacunek dla indywidualności; przyjazna atmosfera pracy, otwartość na pomysły i inicjatywy pracownicze, autonomię
  • Płaską strukturę w organizacji w stu procentach o kapitale polskim,
  • Dodatkowo: Medicover, Multisport, dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci.
Administratorem danych w procesie rekrutacji jest Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 116, 02-230 Warszawa, tel. +48 22 570 57 10, email: biuro@enigma.com.pl, dane kontaktowe Inspektora ochrony danych: iod@enigma.com.pl.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się na stronie: