WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Zastępca Kierownika Zmiany

Ogłoszenie numer: 7234932, z dnia 2022-07-25

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sieroniowice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kontrolę prawidłowego przebiegu procesów magazynowych w danym dziale
  • Zarządzanie podległymi pracownikami, organizacja i nadzór pracy, ocena, motywowanie do efektywnej pracy
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów  BHP i P.POŻ oraz wyposażeniem pracowników (odzież robocza, narzędzia pracy)
  • Nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem i towarem na magazynie
  • Zarządzanie i optymalizacja pracy oraz procesów logistycznych
  • Raportowanie bieżących wyników do przełożonych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości zasad dokumentacji i gospodarki magazynowej
  • Umiejętności przewidywania i planowania
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Uprawnień do prowadzenia wózków widłowych

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej)
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO