WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Brygadzista

Mako Pharma Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się rozwojem,

rejestracją i produkcją produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Dziekanowie Polskim k/ Łomianek

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista
Miejsce pracy: Dziekanów Polski, k/ Łomianek
Nr ref.: PRB
Zadania:
  • organizowanie pracy zmiany produkcyjnej
  • przydzielanie i rozliczanie pracy, monitorowanie wydajności pracy
  • motywowanie oraz szkolenia podległego zespołu
  • realizacja harmonogramu produkcji
  • nadzór nad właściwym przebiegiem poszczególnych etapów produkcji
  • rozliczanie produkcji
  • pisanie procedur i instrukcji stanowiskowych
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i pracy na produkcji
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
Oferujemy:
  • odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie
  • system motywacyjny uzależniony od wyników pracy
  • możliwości rozwoju, dokształcania i podnoszenia kwalifikacji
  • interesującą pracę w młodym dynamicznym zespole