WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Head of Quality Assurance

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Planowanie i realizacja działań związanych ze sprzedażą, w tym: definiowanie wizji produktu i oferty, prowadzenie spotkań sprzedażowych, ścisła współpraca z innymi działami wewnętrznymi firmy.
  • Budowa i rozwój lejka sprzedażowego poprzez dostarczanie nowych możliwości dla nowych i obecnych klientów.
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami w celu uzyskania licencji.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako Business Development Manager lub inne stanowisko odpowiedzialne za wyniki sprzedaży.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile
  • Doświadczenie poparte doskonałą znajomością QA
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność pracy zespołowej w ramach Zespołu Produktowego i jako osoba indywidualna.
Oferujemy Ci:
  • Otwartą i swobodną atmosfere w firmie
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego przy projektach dla klientów w Europie i na całym świecie
  • Jasne ścieżki kariery i wynagrodzeń
  • Otwarta i swobodna kultura firmowa oraz wspólne odkrywanie pasji, także poza pracą (sport, podróże, koncerty, gry planszowe, jedzenie i inne) oraz opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, szkolenia i certyfikaty