WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik Apteki

Ogłoszenie numer: 7636521, z dnia 2022-11-03

ZATRUDNIMY

Miejsce pracy: Ostrołęka

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i zarządzanie apteką. Apteka czynna pn-pt 8-20, sb 8-15, nd: nieczynna.

Wymagania

  • Wykształcenie farmaceutyczne wraz z uprawnieniami do pracy na stanowisku kierownika apteki – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w prowadzeniu apteki i zarządzaniu zespołem,
  • Życzliwość i otwartość w kontaktach z Pacjentem i współpracownikami,
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • Odpowiedzialność i sumienność,
  • Chęć współpracy i rozwoju.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie prowadzonej przez Farmaceutów w której najważniejszy jest Pacjent i wysoka jakość obsługi,
  • możliwość skupienia się na niesieniu pomocy pacjentom i dbania o ich faktyczne dobro (brak targetów, rozliczania sprzedaży itp.),
  • realny wpływ na funkcjonowanie apteki i całej firmy, duża decyzyjność,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o pakiet benefitów pozapłacowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w dodatkowych ciekawych projektach,
  • szeroki pakiet szkoleń podnoszących kompetencje: merytorycznych, sprzedażowych, kompetencyjnych z zakresu zarządzania w tym dostęp do platformy e-learningowej.