WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik budowy / koordynator inwestycji

W związku z planowanym rozpoczęciem nowych inwestycji
poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu technicznego firmy
i będzie odpowiedzialna za następujące zadania:
  • planowanie i organizacja procesu budowy, w tym:
  • nadzór nad harmonogramem terminowym budowy i jego wypełnianiem
  • koordynacja zamówień oraz dostaw materiałów i sprzętu
  • koordynacja prac brygad budowlanych i podwykonawców w celu optymalnego wykorzystania czasu, materiałów i sprzętu
  • bezpośredni nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z przepisami prawa
  • weryfikacja dokumentacji technicznej, nadzór nad opracowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • nadzór i udział w procesie wprowadzania zmian lokatorskich
  • udział w odbiorach technicznych lokali mieszkalnych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa lądowego
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności ogólnobudowlanej bez ograniczeń
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy – minimum 10 lat
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office, AutoCad
Idealny kandydat:
  • posiada naturalne umiejętności organizacyjne i kierownicze
  • cechuje go energia i dynamizm w działaniu lubi uporządkowany i systematyczny styl pracy
  • cechuje go naturalne dążenie do poszukiwania rozwiązań oraz zaangażowanie w efekt wykonanej pracy
  • posiada umiejętność współpracy i bezkonfliktowość oraz wysoką kulturę osobistą
Oferujemy:
  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dobrą atmosferę pracy w zespole, oferującym wzajemną życzliwość, zrozumienie i szacunek
  • możliwość rozwoju zawodowego