Kierownik Działu Energetycznego

Miejsce pracy: Kielce
Twój zakres obowiązków
  • zarządzanie robotami trakcyjnymi i elektroenergetycznymi
  • nadzór nad kosztami prowadzonych budów
  • przygotowywanie ofert przetargowych
  • rozliczanie robót,  analiza ich przebiegu i wyniku
  • utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi
Czego oczekujemy od Ciebie?
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w kierowaniu zespołem
  • uprawnienia do kierowania robotami elektroenergetycznymi i budową trakcji kolejowej
  • dyspozycyjność
Pracodawca oferuje:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji