Enter your keyword

Kierownik robót konstrukcyjno-budowlanych

Zakres obowiązków:
  • wsparcie kierownika budowy w zakresie realizacji robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem;
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót,
  • kontrola jakości i terminowości robót;
  • weryfikacja dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień ilościowo – jakościowych do zamówień materiałów i usług;
  • analiza porównawcza przyjętych ofert dostaw materiałów i usług;
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań;
  • zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunek: konstrukcje budowlane / technologia i organizacja budownictwa / budownictwo ogólne;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • dobra organizacja pracy;
  • sumienność w wykonywaniu zadań;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w Warszawie, bez delegacji;
  • umowę o pracę;
  • możliwość samodzielnego kształtowania swojego rozwoju zawodowego;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole;
  • pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe.