WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik Zmiany

Ogłoszenie numer: 7205040, z dnia 2022-07-29

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Lubień Kujawski

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kontrolę prawidłowego przebiegu procesów magazynowych w danej zmianie
  • Zarządzanie podległymi pracownikami, organizacja i nadzór pracy, ocena, motywowanie do efektywnej pracy
  • Ciągłe podnoszenie wydajności i jakości pracy
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ oraz wyposażeniem pracowników (odzież robocza, narzędzia pracy)
  • Nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem i towarem na magazynie
  • Raportowanie bieżących wyników do przełożonych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania procesami logistycznymi
  • Gotowości do pracy w trybie zmianowym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania, odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu
  • Gotowości do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania - ok. 6-mcy w Centrum Dystrybucji Krotoszyn oraz w innym Centrum w sieci (czas szkolenia uzależniony od terminu otwarcia nowego Centrum Dystrybucji)

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej)
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO