WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik zmiany /shift leader

Miejsce pracy: Warszawa, Targówek

DUSSMANN POLSKA Sp. z o. o. zatrudni:

Kierownika zmiany / shift leader

Warszawa Targówek

Praca zmianowa, zgodnie z wcześniej ustalonym grafikiem, również w weekendy.

Zakres obowiązków
  • Prowadzenie zmiany w restauracji pracowniczej:
  • zarządzanie podległym personelem,
  • kontrola pracy kuchni i planowanie produkcji
  • kontrola jakości wydawanych posiłków,
  • kontrola i nadzór nad magazynami
  • rozliczenia kasy
  • obsługa gości
  • kontrola obiegu dokumentów, inwentaryzacje
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem min 15 osób
  • Dyspozycyjność - praca na zmiany oraz w weekendy
  • Znajomość procedur HACCP
  • Ważna książeczka sanepid
  • Znajomość pakietu Office
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie
  • Prywatne ubezpieczenie , pakiet sportowy i medyczny
  • Zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
  • Praca w stołówce pracowniczej w dużym zakładzie produkcyjnym