Enter your keyword

Koordynator Opieki Szpitalnej

Lokalizacja: Warszawa, ul. Goszczyńskiego 1, Szpital Św. Elżbiety

Praca w Szpitalu Grupy LUX MED przy ul. Goszczyńskiego 1
w Warszawie.​
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Twoje zadania:
  • koordynowanie procesu przyjęcia, hospitalizacji oraz wypisu Pacjentów,
  • obsługa Klientów i Pacjentów szpitala,
  • udzielanie informacji o ofercie oraz sprzedaż usług szpitala,
  • rozliczanie pacjentów, monitorowanie płatności wynikających z faktur,
  • odpowiedzialność za przygotowanie dokumentów medycznych,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Pacjentem,
  • umiejętność obsługi programu pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Pacjenta / Klienta.
My zadbamy o:
  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, karta sportowa,
  • rozwój to nasza codzienność – zapewniamy szkolenia i ścieżkę awansu,
  • elastyczny grafik – wiemy, jak ważne jest zachowanie work-life balance,
  • wsparcie opiekuna aż do momentu, gdy poczujesz się samodzielny/a,
  • zdobycie doświadczenia w dużej, znanej firmie - jesteśmy liderem branży medycznej,
  • dobrą atmosferę – po prostu lubimy ze sobą pracować!

Poczuj komfort pracy z nami
  • Opieka Medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Kursy języka angielskiego
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przejrzyste ścieżki rozwoju
  • Profesjonalne szkolenia
  • Program Poleceń
  • Konkursy z nagrodami