Lider zespołu działu rozwoju i sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1845
OBOWIĄZKI:
Kierowanie zespołem pracowników działu rozwoju i sprzedaży, rozdzielanie zadań w zespole, nadzór nad realizacją projektów, raportowanie wyników zarządowi oraz wspólnikowi w Korei Płd.Praca na czas określony: 3 lata.Godziny pracy 8:00 - 16:00.Oferta pracy dostęna w sali C.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 1 rok, znajomość obsługi MS Office, obsługa komputera, jęz. koreański C2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 do 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu