WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Procurement Manager

„PROBUDOWA” to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy nowych osób!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Do obowiązków należy:
  • Koordynacja oraz nadzór procesów zakupowych i logistycznych w firmie,
  • Zapewnienie stabilności oraz terminowości dostaw,
  • Monitorowanie i zarządzanie zapasami Kontrola dostaw,
  • Identyfikacja i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Proponowanie usprawnień, opracowywanie procedur realizacji transakcji i obiegu dokumentów,
  • Współpraca z handlowcami, a także dostawcami i klientami,
  • Prognozowanie zużycia materiałów,
  • Wsparcie projektów w zespole i współpraca z innymi działami,
  • Optymalny wybór dostawców, analizowanie krajowego i międzynarodowego rynku dostaw w celu znalezienia alternatywnych źródeł,
  • Prowadzenie negocjacji cen oraz warunków dostaw i płatności w transakcjach zakupowych,
  • Organizowanie pracy oraz zarządzanie kilkuosobowym Zespołem.
Wymagania:
  • Wysoki poziom zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • Min. kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość MS Excel, doświadczenie w pracy z systemem ERP,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętności podejmowania decyzji i ustalania priorytetów,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności przywódczych, negocjacyjnych oraz komunikacyjnych.
To oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjną i odpowiedzialną pracę przy realizacji ciekawych i różnorodnych kontraktów,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
Benefity:
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiet Lux Med.