Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/0382
OBOWIĄZKI:
praca biurowa, przy komputerze, obsługa klienta biznesowego poprzez mail, telefon
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność prowadzenia negocjacji
Uprawnienia: umiejętności sprzedażowe
Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE

Wymagania inne:

Konieczne doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B, doświadczenie w pozyskiwaniu klientów biznesowych,doświadczenie jako handlowiec, marketeratutem będzie doświadczenie w agencji marketingowej

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 358 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu