WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Z-ca kierownika sklepu

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Miejsce pracy: Świnoujście
Numer: StPr/23/0011
OBOWIĄZKI:

nadzór nad personelem, organizacja pracy pracownikom, współpraca z dostawcami

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi
Uprawnienia: dokładność, skrupulatność, uczciwość, zorganizowanie, punktualność, rzetelność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Świnoujście

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu