Zastępca Kierownika Księgowości

ILS Sp. z o.o. operator logistyczny należący do grupy kapitałowej INTER CARS S.A. Naszymi atutami są zespoły doświadczonych specjalistów, otwartych na zmiany, rozwój i dzielenie się wiedzą. Poszukujemy osoby posiadającą wiedzę i doświadczenie w księgowości na stanowisko:

Miejsce pracy: Zakroczym

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie procedur księgowych oraz dokumentacji
  • Weryfikacja poprawności prowadzonych ksiąg rachunkowych oraz przygotowanie JPK VAT
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Obsługa instytucji publiczno-prawnych
  • Przygotowanie sprawozdań oraz obsługa audytu
  • Współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości
Od Kandydatów oczekujemy:
  • 2-3 letniego doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej
  • Dobrej znajomości przepisów prawa podatkowego
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego
  • Wykorzystania zróżnicowanego spektrum pomysłów i rozwiązań dla uzyskania najlepszych wyników
  • Budowanie zespołu opartego na zaufaniu oraz otwartość na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym - B1 (dokumentacja anglojęzyczna oraz prosta komunikacja słowna)

Osobie zatrudnionej oferujemy:
  • Pracę w trybie hybrydowym (po okresie próbnym)
  • Indywidualne dobór szkoleń do potrzeb pracownika, w tym finansowanie nauki j. angielskiego
  • Rozbudowany system kafeteryjny
  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną - jesteśmy na Ty, nie mamy formalnego dress-code
  • Zniżki pracownicze na ofertę handlową

Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem: iod@intercars.eu.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ILS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.