Brygadzista robót remontowych

Bel-Pol to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Działalność prowadzimy od ponad 30 lat, obsługując klientów hurtowych, detalicznych, inwestycyjnych. Zajmujemy się sprzedażą drzwi, paneli, podłóg.

Miejsce pracy: Świdnica
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet wynagrodzenia: płaca podstawowa i premia.
  • Darmowy program medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistów.
  • Karta MultiSport oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Różnorodną i ciekawą pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy.
Zakres zadań
  • Obsługa zleceń od zarządzającego obiektem.
  • Planowanie napraw i prac remontowych.
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Planowanie oraz koordynacja dostaw materiałów i sprzętu.
  • Nadzór nad terminowością i jakością prac wykonywanych przez zespół.
  • Kontrola jakości prac realizowanych przez podwykonawców.
Oczekiwania
  • Doświadczenie w pracy w branży budowlanej, sanitarnej, hydraulicznej albo elektrycznej.
  • Umiejętność efektywnego planowania pracy i ustalania priorytetów.
  • Zaangażowanie w rozwiązywanie problemów.
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi.
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty.
  • Wykształcenie techniczne.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEL - POL sp. z o.o. z siedzibą w: Strzelińska 10, 58-100 Świdnica (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: ochronadanych@belpol. com.pl.