Główny Księgowy / Główna Księgowa

Warszawa
Nr ref.: 2541297/65007

Aon jest firmą znajdującą się na liście Fortune 500 jako światowy lider w zarządzaniu ryzykiem, sprzedaży ubezpieczeń, reasekuracji i działalności brokerskiej.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, JPK), dokumentów IFT oraz raportów finansowych (GUS, NBP).
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie sprawozdań finansowych.
  • Nadzór nad terminowym regulowaniem zobowiązań podatkowych.
  • Opiniowanie umów pod względem podatkowym i finansowym.
  • Kontrola poprawności wystawiania faktur i księgowań pod kątem zgodności z przepisami podatkowymi.
  • Koordynacja pracy zespołu księgowego.
  • Współpraca z audytorami i doradcami podatkowymi.
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP).
  • Współpraca z pozostałymi działami w grupie spółek.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia).
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz zasad księgowości.
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Umiejętności analityczne, wyciągania wniosków i rekomendowania rozwiązań.
  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Wysoka komunikatywność oraz samodyscyplina.
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole.
  • Współpracę ze znanymi, światowymi markami.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Możliwość udziału w wielu inicjatywach poza zawodowych (społecznych, sportowych, prozdrowotnych).
  • Pakiet benefitów (kafeteria benefitowa).
  • Elastyczne środowisko pracy (praca w trybie hybrydowym).