Kierownik Magazynu

Jako Inter Cars jesteśmy liderem na rynku Europy Środkowo-Wschodniej, dostarczając obecnie części do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz do łodzi i motocykli. Jesteś zainteresowany bardziej szczegółowymi informacjami na temat naszej firmy? Zapraszamy do odwiedzenia strony www.intercars.eu.

W Filii Inter Cars w Pułtusku obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Magazynu

Miejsce pracy: mazowieckie / Pułtusk
Zadania, które na Ciebie czekają:
  • Kompleksowe zarządzanie operacją magazynową - zarządzanie jakością
  • Planowanie i koordynacja przepływu towarów i dokumentacji magazynowej
  • Skrupulatna kontrola zgodności stanów magazynowych i jakości towarów
  • Dokładna koordynacja inwentaryzacji
  • Efektywne zarządzanie zespołem, czasem pracy i odprawą zmian
  • Bieżące rozpatrywanie reklamacji
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem +10 osób
  • Doświadczenie w organizacji gospodarką magazynową
  • Umiejętność pracy na wskaźnikach
  • Praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dokładność i samodzielność w podejmowanych działaniach
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zniżki na asortyment w ofercie firmy
  • Realne możliwości rozwoju w branży motoryzacyjnej
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem a rynku
  • Realizację wyzwań we współpracy z osobami działającymi z pasją i niecodzienną kreatywnością