WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik Zmiany

W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko Kierownik Zmiany dla międzynarodowych firm na terenie Śląska. Zapraszamy do aplikowania o osoby z małym, jak i z dużym doświadczeniem.

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Nr ref.: 5/11/2020/AM
Główne zadania:
  • przygotowanie linii do produkcji,
  • kontrola parametrów maszyn,
  • nadzór nad produkcją,
  • organizacja pracy i przydział zadań podległym pracownikom (20 osób na zmianie).
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi procesu produkcyjnego (możliwe przyuczenie do funkcji lidera),
  • zmysł techniczny,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • predyspozycje liderskie,
  • chęci, zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Firma oferuje:
  • szeroki dostęp do szkoleń oraz możliwości rozwoju zawodowego,
  • stały zespół i dobrą atmosferę pracy,
  • wysokie wynagrodzenie – premie oraz bogaty pakiet socjalny,
  • ubezpieczenie medyczne dla rodziny,
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy i nowoczesnej technologii.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.