Koordynator ds. Sprzedaży

MAK-CHEMIA jest siecią sklepów oferujących materiały budowlane i chemię gospodarczą operującą na terenie Polski północnej.

Poszukujemy obecnie kandydata
 na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg oraz teren woj. warmińsko-mazurskiego

Zadania
  • Zarządzanie i nadzór nad punktami sprzedaży (oraz sklepem internetowym).
  • Udział w kreowaniu i realizowaniu strategii Firmy.
  • Tworzenie planów rozwoju sprzedaży oraz koordynacja ich realizacji.
  • Sporządzanie analiz sprzedażowych i prowadzenie statystyk.
  • Realizowanie celów sprzedażowych.
  • Bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji.
  • Odpowiada za sprzedaż oraz marżę danej grupy produktowej w ramach asortymentu.
  • Zarządzanie i motywowanie zespołu podległych pracowników.
  • Prowadzenie rozmów handlowych oraz wspieranie działań pracowników.
  • Kreowanie polityki promocyjnej i marketingowej.
  • Zapewnienie kompletnej, dobrze zaprezentowanej oraz w odpowiednich cenach dla klientów oferty produktowej .
  • Reagowanie na potrzeby klientów oraz trendy rynkowe.
  • Praca stacjonarna i w terenie.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Minimum 4-letnie doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu siecią w branży materiałów budowlanych lub pokrewnych.
  • Umiejętność podejmowania decyzji i silna orientacja na realizację celów.
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniach.
  • Umiejętność motywowania oraz rozwijania zespołu sprzedaży.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Biegłość w posługiwaniu się MS Office.
  • Wiedzę na temat rynku, marketingu, zachowań konsumenta i mechanizmów promocyjnych.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Forma zatrudnienia- do uzgodnienia,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Prosimy o dopisanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119).