WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

On-line marketing manager

Grupa Kloepfel zajmuje się wysoko wyspecjalizowanymi usługami dla biznesu oraz handlem. Siedziba firmy mieści się w Dusseldorf w Niemczech, natomiast nasze oddziały znajdują się m.in. w Polsce, na Słowacji, w Czechach czy Austrii.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
NASZE WYMAGANIA:
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii za pomocą social media, tj Instagram, Facebook,
  • doświadczenie we współpracy z blogerami i youtuberami,
  • doświadczenie we wprowadzaniu nowych marek na rynek,
  • mile widziane doświadczenie międzynarodowe w prowadzeniu kampanii on-line,
  • zorientowanie na cel, umiejętność pracy w zespole,
  • obszar doświadczenia obejmujący life style i/lub sport, i/lub fitness, healthy food,
  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie B2.
ZADANIA:
  • zarządzanie profilami w serwisach (Facebook, Instagram, LinkedIn),
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z blogerami,
  • nawiązywanie kontaktów z podmiotami zewnętrznymi (w tym z agencjami marketingowymi),
  • analiza otoczenia konkurencyjnego w social media,
  • prowadzenie kampanii na social media,
  • promowanie produktów przy współpracy z blogerami,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • analiza, raportowanie i ocenianie efektywności podejmowanych działań.
OFERUJEMY:
  • umowa o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie 5000 pln netto,
  • możliwość rozwoju
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • system premiowy.