Zastępca Kierownika Zmiany – Brygadzista

Tomaszewski Sp. Z o.o. - firma ze 100-letnią tradycją, największy polski producent i dystrybutor roślin doniczkowych i kwiatów ciętych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
  • Organizacja i nadzorowanie pracy podległego zespołu na zmianie:
    • organizowanie codziennej pracy,
    • rozliczanie wykonanej pracy,
    • wprowadzanie nowych pracowników,
    • kontrola czasu pracy podległych pracowników.
  • Zapewnienie sprawności, jakości i terminowości pracy zespołu.
  • Nadzór nad prawidłową realizacją harmonogramu pracy.
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej.
  • Kontrola dokumentacji przepływu towarów.
  • Kontrola kompletności i jakości dostaw.
  • Dbałość o terminowość i jakość procesów magazynowych.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP oraz prawa pracy.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Gotowość do pracy fizycznej.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu:
    • motywowanie,
    • integrowanie,
    • budowanie zaangażowania.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz asertywność pomocna przy organizacji pracy.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność i dokładność.
  • Dyspozycyjność również w niektóre weekendy.
  • Gotowość do pracy zmianowej (w ciągu dnia).
  • Wykształcenie minimum średnie.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Premie miesięczne.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Pracę w sympatycznym zespole.
  • Zniżki na firmowe produkty.
  • Nielimitowany dostęp do kawy i herbaty.
  • Wyjścia integracyjne.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Stabilną pracę w firmie rodzinnej istniejącej od ponad 100 lat.