Business development manager eastern europe/menedżer ds. rozwoju biznesu europy wschodniej

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1428
OBOWIĄZKI:
kontakt z klientami z krajami z Europy Wschodniej, współpraca z partnerami i kontrahentami, monitorowanie i analiza jakości obsługi klientów, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami, wizyty u klientów, doradztwo w wyborze strategii i rozwoju obsługiwanych klientów, ocena i rozwój nowych możliwości, opracowywanie strategii sprzedażowej przedsiębiorstwa, monitorowanie i analiza danych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe w zakesie zarządzania (MBA); Wymagane dwa lata doświadczenia w branży o tym samym lub podobnym profilu, praca również w systemie zdalnym

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu