Główna Księgowa/ Główny Księgowy

Miejsce pracy: Kamienna Góra
Nr Ref.: 10819

Zadania:
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Kompleksowe zarządzanie pracą działu księgowości
  • Odpowiedzialność za rachunkowość zgodnie z przepisami prawa podatkowego i przepisami ustawy o rachunkowości
  • Usprawnianie, zarządzanie oraz wdrażanie procedur księgowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z UoR
  • Zarządzanie sprawozdawczością statystyczną
  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi oraz audytorami
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, kontakt i rozliczenia z US
Wymagania:
  • 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Głównego Księgowego w spółkach związanych ze środowiskiem produkcyjnym
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe związane z rachunkowością
  • Praktyczna znajomość systemów księgowych oraz biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości finansowej i podatków VAT, CIT, PIT oraz cen transferowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • Wysokie zdolności analityczne
Oferta:
  • Zatrudnienie w spółce o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera pracy w niekorporacyjnym środowisku
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne
  • Przyjazna kultura pracy, promująca otwartość i elastyczność – klient dba o wspólne wartości!

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.