Koordynator d/s technicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Psary
Numer: StPr/24/0466
OBOWIĄZKI:
Planowanie,organizacja przeglądów remontów konserwacji instalacji budynków,kontrola i pomoc przy pracach technika obiektowego,nadzór i prowadzenie dokumentacji technicznej,analiza skutków i przyczyn awarii,współpraca z dostawcami i zewnętrznymi firmami serwisowymi.Praca od 8.00 do 16.00 - okres próbny 3 miesiące z możliwościa pracy stałej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: techniczne
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Wymagane uprawnienia -świadectwo kwalifikacyjne G1, G2 lub G3,mile widziane inne uprawnienia budowlane.Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Miejsce pracy:

Psary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 do 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie