WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Sales Manager

Drial Wynajem Sp. z.o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej jest szybko rozwijającą się firmą, wynajmującą sprzęt budowlany,

Aktualnie poszukujemy do oddziału w Zielonej Górze:

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka, ul. Przemysłowa 4

Poszukujemy doświadczonego Inside Sales Managera, który będzie wspierał nasz zespół przedstawicieli handlowych.

Inside Sales Manager będzie zarządzał całym procesem sprzedaży, wyznaczał cele i koordynował pracę wewnątrz zespołu aby osiągnąć wspólnie ustalone cele sprzedażowe. Jest to osoba biegła w zarządzaniu ludźmi i komunikatywna.

Inside Sales Manager dołącza do dynamicznego zespołu Drial Wynajem. Drial Wynajem jest jedną z wiodących polskich firm zajmujących się wynajmem sprzętu budowlanego, posiadając kilkanaście oddziałów oraz zespół blisko 200 specjalistów.

Twoje obowiązki:
  • we współpracy z Zarządem rozwijanie strategii i dalszego wzrostu sprzedaży,
  • budowa i wsparcie w ciągłym rozwoju kompetencji podległego zespołu sprzedażowego ok. 30 osobowego,
  • opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowej oraz celów krótko i długo okresowych,
  • inicjowanie i dobór odpowiednich działań handlowo-marketingowych w celu maksymalizacji wyników sprzedaży,
  • ciągłe ocenianie i wdrażanie ulepszeń w obecnym zespole i praktykach sprzedaży,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi Klienta.
Wymagania:
  • sprawdzone podejście do sprzedaży - co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży,
    praktyczne doświadczenie z oprogramowaniem CRM i MS Excel,
  • umiejętność tworzenia i wdrażania planów sprzedażowych,
  • doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej,
  • analityczny sposób myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i samodzielność.
Oferujemy:
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i strategii sprzedażowych,
  • możliwość pracy z domu,
  • pakiety i karty sportowe,
  • prywatna opieka medyczna.
Zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. Przemysłowa 4 ,96-200 Rawa Mazowiecka.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1