WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Zastępca Kierownika Sklepu

Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 200 sklepów w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA i Polsce. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zakopane
Zadania:
  • zarządzanie podległym zespołem (5-10 osób)
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie i obroty sklepu
  • dbanie o odpowiednia prezentację towaru (visual merchandising)
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta
Wymagania:
  • doświadczenie w handlu
  • umiejętność motywowania pracowników
  • zainteresowanie sportem
  • znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • elastyczny grafik
  • dostęp do platfirmy MyBenefit w tym możliwość skorzystania z karty Multisport
  • duże zniżki na nasz asortyment
Do CV proszę załączyć poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”